Uludağ Winterfest Organizasyonları – Ünlü Sanatçılar ve Muhteşem Partiler

 

Winterfest Otelleri – Tatil Fırsatları ve Öğrencilere Özel İndirimler

Kışın en sıcak festivali Winterfest ya da bir diğer adıyla Whitefest bu yıl da Uludağ’ı kasıp kavuracak!

Her sene sömestr tatilinde ve farklı tarihlerde 3 periyod olarak düzenlenen Winterfest, Uludağ’da gerçekleşen Türkiye’nin En Büyük Gençlik Festivali’dir. 12.000’den fazla üniversite öğrencisinin katılım gösterdiği, 120 saat boyunca sınırsız eğlence sunan Winterfest, Türkiye’nin en büyük kayak ve eğlence merkezinde ünlü sanatçılarla gençleri buluşturur.

Ocak ve Şubat aylarında farklı tur firmaları tarafından düzenlenen Whitefest, bu yıla kadar dünyaca ünlü 600’den fazla sanatçıyı ağırlamıştır. Bu sene de Uludağ’ın lüks otellerinde, çılgın partileriyle ve enerjisi sahneye sığmayan konserleriyle adından söz ettirecektir.

4 gün süren Uludağ Whitefest organizasyonu son yılların başarılı DJ’lerini ve sanatçılarıyla dolu dolu eğlence sunarken birçok aktivite, workshop ve pop-up shoplarla da festival deneyimini artırmaya hazırlanıyor.

Winterfest’te Neler Var? Çılgın Partilerle Dolu Geceler!

Müziğe, eğlenceye ve kayağa doyacağınız Whitefest programlarında kayak keyfini sonuna kadar yaşayacaksınız. Ardından After Ski Party ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğleneceksiniz. Muhteşem DJ’lerden unutulmaz performanslar, lazer ve dans şovları, çeşitli oyun ve aktiviteleri ve daha nice sürprizleriyle dünyanın en iyi festivallerinden olan Uludağ Winterfest, yeni arkadaşlıkların ve maceraların da kapısını aralayacak. Partilerden ve eğlenceden yorulanlar ise Uludağ’ın muhteşem Winterfest otel odalarında dinlenme fırsatı bulacak.

Winterfest’te Bir Gün Nasıl Geçiyor?

Winterfest ya da bir diğer adıyla Whitefest programı öğrencilerin otobüslerle Uludağ oteller bölgesine gelmesiyle başlıyor. Odalara yerleşildikten sonra öğlen saatlerinde pistlerde kayak yapılıyor. 16:00 sularında kapanan pistlerle beraber DJ ve sanatçılar eşliğinde havai fişek gösterileri ve sponsor aktiviteleri başlıyor.

20.00’dan itibaren Winterfest ana otellerde sponsorlar eşliğinde workshoplar yapılıyor. 00:30 ile 06:00 arasında Whitefest Event Hall’de Türkiye’nin en iyi sanatçıları ve DJ’leri canlı performanslar sergiliyor. Konserler ve partiler sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor. Sonrasında ise otellerin açık büfe kahvaltıları konukları bekliyor.

 

Winterfest Takvimi ve Sanatçılar

Bu sene de dolu dolu olan Uludağ Winterfest programı 4 günlük sınırsız eğlence ve organizasyonlar sunuyor. 01 – 05 Şubat 2017 Whitefest programı:

1.gün

17:00 – 20:00 After Ski @ Beceren Teras

Caner Çalışır – Emrah İş – Kubilay Caner

00:00 – 04:00 @ Grand Yazıcı Arena

Kerimcan Durmaz

2.gün

17:00 – 20:00 After Ski @ Beceren Teras

Pascal Nouma – Emrah İş – Kubilay Caner

00:00 – 04:00 @ Grand Yazıcı Arena

Demet Akalın

3.gün

17:00 – 20:00 After Ski @ Beceren Teras

Burak King & Eypio – Emrah İş – Kubilay Caner

00:00 – 04:00 @ Grand Yazıcı Arena

Fatih Ürek

4.gün

17:00 – 20:00 After Ski @ Beceren Teras

Mahmut Orhan – Emrah İş – Kubilay Caner

00:00 – 04:00 @ Grand Yazıcı Arena

Ozan Doğulu Feat Ece Seçkin

 

Uludağ Whitefest 2017’nin diğer 2 döneminin programına tur firmalarından ulaşabilirsiniz. Bu sene Hadise, Serdar Ortaç, Hande Yener, Berkay, Erdem Kınay, Emre Kaya, Hakan Altun ve Gülşen gibi ünlü sanatçıları dinleme şansı bulacaksınız. Bu fırsatı kaçırmayın!

Winterfest Otelleri

Uludağ kayak pistleri Winterfest gibi muhteşem bir organizasyona ev sahipliği yaparken winterfest otelleri de konuklarının konforlu bir tatil yapmalarını sağlıyor. 1. ve 2. bölge otelleri 4 günde yaklaşık 12000 tatilciyi ağırlıyor.

Restoranlar, havuzlar, spor merkezleri, masaj salonları ve geniş odaları ile kayak tutkunlarına hizmet veren whitefest oteller:

 

Winterfest Fiyatları

Winterfest fiyatları, organizasyona katılan sanatçı ve DJ’lere, konaklama yapılacak otele, otelin kayak imkanlarına, otelin sunduğu hizmetlere, ödeme şekline ve sponsorların düzenlediği aktivitelere göre değişmektedir.

Whitefest fiyatlar aynı zamanda odanın; 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik, 5 kişilik ya da 6 kişilik olup olmamasına göre de farklılaşmaktadır. Ayrıca erken rezervasyonlarda da %10 indirim uygulanmaktadır. Winterfest ve Whitefest turları düzenleyen firmalardan organizasyon fiyatlarını öğrenebilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Bembeyaz karlarda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence, dans şovları, barbekü partileri ve yarışmalar sizleri bekliyor! Dolu dolu Uludağ Winterfest etkinliği için geç olmadan yerinizi ayırtın!