Uludağ Sömestr Tatili – Çocuklara Karne Hediyesi!

 

Öğrenci ve Kayak Gruplarına Özel Uludağ Otel Fırsatları

Kar yağar yağmaz dolan otelleri, bembeyaz pistleri ve eğlenceli atmosferi ile sömestr döneminin gözdesi olan Uludağ sizleri de bekliyor. Uludağ sömestr tatili, karla kaplı pistlerde ailecek kayak yapmak isteyenleri, üniversitelerin kayak gruplarını ve arkadaş topluluklarını ağırlıyor. Eğitime kısa bir mola verilirken kayak sezonu tam gaz başlıyor!

Sömestr tatilinde dolup taşan Uludağ otelleri, SPA, restoran, oyun merkezi, fitness salonu ve kapalı havuz imkanlarıyla 5 yıldızlı hizmet verirken telesiyej ve teleferikleriyle Uludağ’ın muhteşem pistlerine kolayca ulaşma fırsatı tanıyor.

Uludağ sömestr tatili için üniversite kayak grupları winterfest organizasyonlarına katılmaya gelirken, aileler de çocuklarına karne hediyesi olarak sömestr turu armağan ediyor. Erken rezervasyon fırsatları sunan oteller, hem ekonomik hem de dört dörtlük sömestr tatili yapmanızı sağlıyor.

Uludağ Sömestr Otelleri – En Çok Tercih Edilen Oteller

Uludağ sömestr otelleri aylar öncesinden tüm odalarını dolduruyor. 2 haftalık tatil yapma imkanı sunan sömestr tatili neticesinde aileler ve öğrenciler dinlenme imkanı buluyor. Ailecek konaklamaya uygun olan sömestr otelleri, kaliteli hizmetleri sayesinde her geçen yıl konuk sayısını artırıyor.

Siz de Uludağ sömestr otelleri ile beklediğiniz kış tatilini yapabilirsiniz. Konukları tarafından beğenilen ve sömestr tatili önerileri arasında yer alan Uludağ otelleri:

 

Sahip oldukları kayak okulları, kayak eğitmenleri, telesiyej imkanları, SPA merkezleri, spor salonları ve kapalı havuzları ile özellikle üniversite öğrencilerinin tercihi olan Uludağ sömestr otelleri, kış mevsiminin en güzel geçtiği yer oluyor. Bembeyaz dağlar ve sınırsız otel imkanları tatilcileri mutlu ediyor.

Uludağ Sömestr Turları – Okullar Kapanır Kapanmaz Uludağ’a!

Kayak sezonu başlar başlamaz otellerin dolduğunu söylemiştik. Sömestrda nereye gidelim diye düşünenler için en doğru tercih olan Uludağ sömestr otelleri, erken rezervasyon aldıkları için tatilinizi aylar önceden planlamanızı sağlamaktadır. Bunun dışında Uludağ sömestr turları, birkaç günlük kısa kaçamaklar yapmak isteyenleri Uludağ’a getirmektedir. Programlar en az 1 ay önceden hazırlandığı için veliler ve öğrenciler karne tatilini sorunsuzca yapabilmektedir.

3 – 7 gün arasında düzenlenen Uludağ sömestr turları, zamanı kısıtlı olan ve yaşadığı şehre yakın yerde tatil yapmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsattır.

Uludağ sömestr turları misafirlerine:

 • Kayak pisti ve dağ manzaralı odalar
 • Kayak dersleri
 • Rehber ile çevre gezileri
 • Aktivite olanakları
 • Eğlence organizasyonları sunmaktadır.

Ulaşım, konaklama ve yeme içme ücrete dahil olarak hazırlanan Uludağ sömest turları ailecek unutamayacağınız bir tatil geçirmenizi sağlayacak.

 

Sömestr Tatilinde Uludağ’da Yapılacaklar – Kayak Dersleri ve Profesyonel Eğitmenler

Sömestr tatili, kar demektir. Bembeyaz pistler, mangalda sucuklar ve özgürlüğü çağrıştıran sömestr tatili kayak yapmak için en elverişli dönemdir. 2 hafta tatil yapma fırsatı sunan sömestr, iş ve okul yaşamına da ara vermek ve dinlenmektir.

Türkiye’nin ilk kayak merkezi olan Uludağ da sömestr tatilinin en keyifli geçtiği yerlerden biridir. Kayak merkezine gelenler otellerde bulunan kayak ekipmanlarını kiralayarak ve eğitmenlerden ders alarak kayak yapmayı öğrenebilirler.

Uludağ’da sömestr tatilinde yapılacaklar:

 • Kış sporları
 • Uludağ Milli Park gezisi
 • Şelale ve yayla gezileri
 • Cennetkaya ve Fatintepe gezileri
 • Barbekü partileri
 • Afterski partileri
 • Kızak turları
 • Fotoğraf gezileri
 • Kapalı havuzlarda yüzme
 • SPA ve masaj ile bakım uygulamaları
 

Snowboarddan sucuk ekmek partilerine, sizleri Uludağ’da farklı aktiviteler bekliyor. Uludağ’da hiç sıkılmayacaksınız.

Uludağ Sömestr Otel Fırsatları – Erken Rezervasyon Kampanyaları!

Belirttiğimiz gibi Uludağ sömestr tatili döneminde dolup taşıyor. İstanbul ve Ankara gibi yakın kentlerden yoğun ilgi gören Uludağ’da sömestr otelleri sezona özel konaklama fırsatları da hazırlamayı ihmal etmiyorlar elbette.

Sömestr tatili döneminde Uludağ otel fiyatları kişi başı 150 – 400 TL arasında değişiyor. Ancak birkaç ay önceden erken rezervasyon yaptırdığınızda bu ücretlerden daha düşük oda fiyatlarıyla karşılaşabiliyorsunuz. Ayrıca sömestr turları da ekonomik tatil imkanları sunuyor.

Dilerseniz çok geç olmadan erken rezervasyon yaptırarak sömestr tatil fırsatları ve kampanyalarını değerlendirin. Uludağ’da bembeyaz bir atmosferde unutulmaz bir tatil geçirin.