Uludağ’da 14 Şubat Sevgililer Günü Sürprizi

 

Bembeyaz Kar Manzarasıyla Romantik Bir Tatil

Uludağ, pamuk gibi dağların üzerini örten karları, beyaza bürünmüş çam ağaçları, buzul gölleri ve dağ manzaraları ile kış mevsiminin en güzel geçtiği yerlerdendir. Ailelerin, arkadaş gruplarının ve romantik çiftlerin tercih ettiği Uludağ 14 Şubat Sevgililer Günü için de en iyi adreslerden biridir. Kasım ayında yağmaya başlayan kar, yılbaşı ve Şubat ayı başlarında Uludağ kayak merkezini adeta beyaz bir cennete çevirir.

Ankara ve İstanbul gibi kentlere yakın olması nedeniyle günübirlik 14 Şubat Sevgililer Günü kaçamağına ev sahipliği yapan Uludağ, mükemmel bir sevgililer günü hediyesidir. Lapa lapa yağan karların eşliğinde romantik akşam yemekleri, heyecanlı kayak aktiviteleri, sürpriz partiler çiftleri beklemektedir.

14 Şubat Sevgililer Günü Uludağ’da Nasıl Geçer?

14 Şubat Sevgililer Günü için Uludağ, bembeyaz kar örtüsü ile konuklarını karşılar. Sevgililer ve evli çiftler Uludağ’da kış sporlarının tamamını yapabilirler. 14 Şubat sevgililer günü otelleri arasından Uludağ otellerini tercih edenler SPA merkezlerinde masaj yaptırabilir, kapalı havuzlarda yüzebilir ve restoranlarda dünya lezzetlerini tadabilirler.

Uludağ pistlerine telesiyej ile yolculuk, buzul göllerde fotoğraf çekimleri, kış mevsiminin olmazsa olmazı mangalda sucuk ziyafeti, Uludağ’da düzenlenen Winterfest ve Whitefest etkinlikleri Uludağ’da sevgililer günü geçirecek olan çiftleri beklemektedir.

Uludağ kış mevsiminde sevgilileri kayak pistleri ve doğal güzelliklerinin yanında ünlü sanatçıların konserleri, yarışmalar ve partilerle de ağırlamaktadır.

Kayak merkezlerinin en iyileri arasında yer alan Uludağ’da 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yapılacak diğer aktiviteler:

  • Kayak, snowboard ve diğer kış sporlarını yapabilirsiniz.
  • Kartopu savaşlarına katılabilirsiniz.
  • Fotoğraf meraklısı bir çiftseniz Uludağ’da sevgililer günü fotoğrafları çekebilirsiniz.
  • Şömine başında keyifli sohbetler edebilirsiniz.
  • Kapalı havuzlarda yüzebilirsiniz.
  • SPA ve masaj hizmetlerinden yararlanarak yorgunluğunuzu atabilirsiniz.
  • Sanatçı ve DJ performansları ile eğlenebilirsiniz.
  • Sevgilinizle romantik bir yemek yiyebilirsiniz.
  • Sevgilinize Uludağ otelleri yardımıyla evlenme teklifi edebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü için Uludağ’ı tercih ederek hareketli ve eğlenceli bir tatil yapabilirsiniz. Uludağ kış mevsiminde sahip olduğu güzellikler ve kaliteli otellerle sizlere unutamayacağınız bir deneyim yaşatacak.

 

14 Şubat Sevgililer Günü Uludağ Otel Fırsatları!

Uludağ’a yakın bölgede oturuyorsanız sevgililer günü hediyesi olarak Uludağ’da ufak bir kaçamak yapmalısınız. Hem günlük koşturmacanıza ara vermiş olur hem de sevgilinizle baş başa tatil yaparsınız. Sevgililer günü otelleri fırsatlarından yararlanarak konaklama ve eğlence dahil ekonomik paketler satın almış olursunuz.

SPA merkezleri, spor salonları, kapalı havuzları, pist manzaralı restoranları, oyun alanları, kayak eğitmenleri ve özel hizmetleriyle unutamayacağınız bir Sevgililer Günü yaşamanızı sağlayan Uludağ otelleri, hem kış mevsiminin hem de bu özel günün tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Sevgililer Günü otel fırsatları sayesinde Uludağ’da keyifli günler geçirebilirsiniz. Uludağ sevgililer günü otel fiyatlarının bütçenizi sarsmasını istemiyorsanız erken rezervasyon otelleri ile odanızı şimdiden ayırtabilirsiniz. Hem ekonomik hem de romantik bir tatil yapabilirsiniz.

14 Şubat’ta Sevgiliniz İçin Sürpriz Organizasyonlar!

Uludağ’da, bembeyaz karlar içerisinde, şömineli romantik restoranlarda sevgilinize evlenme teklifi etmek istemez misiniz? Sevgililer Günü Otelleri sizler için özel eğlence programları ve organizasyonlar hazırlıyorlar. Bunlardan biri de neden evlilik teklifiniz olmasın?

Siz de sevgililer günü hediyesi olarak evlilik teklifi yapmayı düşünüyorsanız, Uludağ otelleri ile iletişime geçebilirsiniz. Sevgililer günü fırsatları sayesinde evlilik teklifinizi daha ekonomik bir şekilde planlamış olursunuz.

Uludağ 14 Şubat Sevgililer Günü otellerinde yerinizi hemen ayırtın, dağ ve pist manzaralı restoranlarda romantik yemekler yiyin, lapa lapa yağan kar manzaralarına karşı hoş sohbetler edin…