Uludağ Otel Fiyatları – Butik Otel Pansiyon Dağ Evi Bungalov Fırsatları

 

Erken Rezervasyon İmkanları – Sömestr İndirimleri

Uludağ otel fiyatları, lüks tesislerden ekonomik işletmelere kadar farklı kriterlere göre değişiklik gösteriyor. Kış turizminin kalbinin attığı yer olan Uludağ’da sezon yoğunluğuna göre kayak merkezi otellerinde, butik otel ve pansiyonlarda, dağ evlerinde ve bungalovlarda tatil yapmak mümkündür.

Yılbaşı ve sömestr tatillerinin gözdesi olan Uludağ’da sezon başlarken erken rezervasyon kampanyalarını kaçırmayın. Sayfamızda yer alan Uludağ otel fiyatları ile bütçenize uygun konaklamayı seçin ve odanızı hemen ayırtın…

Uludağ’da Lüks Otel Fiyatları – Kaliteli Hizmet İsteyenlere Özel

Uludağ lüks oteller açısından oldukça zengin. Uludağ otelleri 2.bölgede tamamen lüks hizmet sunarken 1.bölgede de 4 tesis lüks otel kategorisine giriyor. Ortalama 40 – 250 arası değişen oda sayısına sahip olan Uludağ lüks otelleri; SPA merkezi, kayak okulları, spor salonları, toplantı salonları, masaj odaları, kayak mağazaları, açık ve kapalı restoranlar, hamam, havuz ve sauna vb. hizmetler sunuyor.

Uludağ lüks otel fiyatları, kişi başı gecelik 110 – 1030 TL arasında değişiyor. Uludağ lüks otel fiyatları arasında bu kadar uçurum olmasının sebebi ise 5 yıldızlı otellerin her şey dahil konaklama seçeneğinden kaynaklanıyor. Uludağ lüks otel fiyatları aynı zamanda otelin piste ne kadar yakın olduğundan da etkileniyor.

Uludağ’da 5 Yıldızlı Otel Fiyatları – Erken Rezervasyon Fırsatları

Uludağ’da 5 yıldızlı otel sayısı azımsanmayacak düzeyde. Uludağ lüks otel kategorisinde yer alan çoğu otelin 5 yıldızı var. Uludağ 5 yıldızlı oteller SPA hizmetleri, açık büfe yemekler, eğlence ve kış sporu olanaklarının yanında jakuzili odalar, VIP hizmetler, transfer hizmetleri, tur imkanları, kayak ekipmanı kiralama ve eğitim alma seçenekleri de sunuyor. Uludağ 5 yıldızlı otel fiyatları, otel ne kadar kaliteliyse o kadar artıyor.

Uludağ 5 yıldızlı otel fiyatları, elbette diğer tesislere göre biraz tuzlu. İmkanları geniş olduğu için Uludağ 5 yıldızlı otel fiyatları 250 – 1100 TL arasında değişiyor. Uludağ 5 yıldızlı otel fiyatları erken rezervasyon imkanları ile düşürülebiliyor. Birkaç ay öncesinden yerini ayırtanlar yoğun dönemde bütçesini rahatlatmış oluyor.

Uludağ Butik Otel Fiyatları – 150 TL’den Başlayan Fırsatlar!

Uludağ’da butik otel bulunmuyor ancak mütevazi konaklama imkanlarını tercih edecek olanlar 2 – 3 yıldızlı işletmelerden yararlanabilirler. 2 – 3 yıldızlı Uludağ otelleri konuklarına, geniş odalar, kayak pistlerine yakınlık, restoran ve cafe hizmetleri ile kapalı havuzlar sunuyor.

Uludağ butik otel fiyatları, işletmenin konumuna, oda sayısına ve özelliklerine, verilen hizmetlere, sezona, istenen ekstralara göre şekilleniyor. Uludağ butik otel fiyatları 100 – 200 TL arasında değişiyor.

Uludağ’da Pansiyon Fiyatları – 100 TL’ye Konforlu Odalar!

Uludağ pansiyonları olarak nitelendirebileceğimiz bir konaklama seçeneğiniz yok. Buradaki otellerin hepsi 2 – 5 yıldız arasında hizmet veriyor. Ancak şehir merkezindeki pansiyonlarda kalabilir, kayak yapmak için pistlere gelebilirsiniz.

Pansiyon kategorisinde değerlendireceğimiz ekonomik oteller, mütevazi görüntüleri ve konforlu odaları ile konaklama alternatifiniz olabilir. Uludağ pansiyon fiyatları, genel olarak 90 – 150 TL arasında değişiyor. Uludağ pansiyon fiyatları bölgedeki lüks otel fiyatlarına göre oldukça avantaj sağlıyor.

 

Uludağ Bungalov Evleri Fiyatları – Macera Arayanlara!

Oda, banyo, mutfak ve balkon gibi alanlardan oluşan Uludağ bungalov evler, kayak merkezlerine yakın ve manzaralıdır. Uludağ bungalov evleri fiyatları, 150 – 300 TL arasında değişmektedir.

Macera düşkünü arkadaş gruplarının ya da gözlerden uzak tatil yapmak isteyenlerin tercihi olan Uludağ bungalov evleri fiyatları 4 – 5 kişi konaklamalarda ekonomik olmaktadır. Yılbaşı ve sömestr tatillerinde yüksek rakamlara ulaşan Uludağ bungalov evleri fiyatları erken rezervasyon dönemlerinde düşüyor. Kaçırmamak gerek!

Uludağ Dağ Evi Fiyatları – Pist Manzaralı Evler!

Uludağ dağ evi fiyatları; sunulan hizmetlere, tesis imkanlarına, dağ evinin pistlere yakınlığına, oda seçenekleri ve istenen ekstra hizmetlere göre değişiyor. Uludağ otel fiyatları açısından bakıldığında kalabalık grupların ekonomik tatil yapmasını sağlayan Uludağ dağ evi fiyatları, gecelik kişi başı 100 – 350 TL arasında değişebiliyor.

Uludağ dağ evi fiyatları için önceden rezervasyonlar da etkili oluyor. Düşük konaklama fiyatlarıyla doğa ile iç içe, eğlence ve macera dolu zamanlar geçiriliyor.

Hangisi Daha Ekonomik?

Uludağ otel fiyatları, kış mevsiminde kayak sezonu başlar başlamaz artıyor. Bu nedenle erken rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Eğer mütevazi hizmetler arıyorsanız kayak merkezlerine çok uzak olmayan 3 – 4 yıldızlı tesisleri tercih etmenizi öneririz. Yok havuzsuz ve masajsız olmaz diyorsanız 5 yıldızlı ya da lüks hizmet veren Uludağ otellerinde kalmalısınız. Kayak tatilinizde nasıl bir hizmet bekliyorsanız seçiminizi ona göre yapmalısınız.

Uludağ otel fiyatları ve fırsatları için bizleri arayın…