Uludağ Havuzlu Oteller – En Çok Tercih Edilen Oteller ve Fiyatları

 

Bembeyaz Kar Manzaralarına Karşı Havuz Keyfi!

Uludağ, Türkiye’nin en iyi kayak merkezlerinden biri olarak kış aylarında doluluk oranlarına ulaşıyor. Yoğun talep gören oteller de misafirlerinin memnuniyeti için hizmetlerini çeşitlendiriyor. Uludağ havuzlu oteller, en çok tercih edilen tesisler oluyor.  Kapalı havuzları ile tatilcilere yüzmenin keyfini ve ayrıcalığını yaşatan Uludağ otelleri, muhteşem Uludağ pistleri manzarası ile farklı bir deneyim sunuyor.

Yerli ve yabancı turistleri, üniversitelerin kayak gruplarını, sömestr tatili yapmaya gelmiş aileleri ağırlayan Uludağ havuzlu oteller, ısıtmalı ve olimpik konforda düzenlenmiş oluyor. Kayak turizminin kalbinin attığı yer olan Uludağ’da sıcak havuzlarda yüzmek isteyenlere otel imkanları yetiyor. Kış mevsiminde yüzmenin ayrıcalığına kavuşmak isteyenleri Uludağ havuzlu otel seçenekleri bekliyor…

En Çok Tercih Edilen Uludağ Havuzlu Oteller

Uludağ havuzlu oteller, özellikle kış mevsimlerinde havuz keyfi yaşamak isteyenleri ağırlıyor. Tertemiz ve sıcak havuzlarda, misafirler doyasıya dinleniyorlar. Dışarıda lapa lapa kar yağarken tatilciler havuzlarda diledikleri gibi yüzebiliyorlar.

Müdavimleri olan ve en çok tercih edilen Uludağ havuzlu oteller:

 

Uludağ havuzlu otel konforundan yararlanarak tatilinizi daha renkli hale getirebilirsiniz. Beklentilerinize ve aradığınız diğer hizmetlere göre otelinizi seçebilirsiniz.

 

Havuzlu Otellerin Avantajları

Lapa lapa kar yağarken sıcacık havuzlarda keyif yapmayı kim istemez? Yılbaşı, sömestr ve ilkbahar tatillerinin gözdesi Uludağ’da, soğuk havalar size engel olmayacak. Kış aylarında konuklarını ağırlayan Uludağ havuzlu otellerde ailenizle birlikte eğlenme ve dinlenme şansı bulacaksınız. Havuzlu otellerde kaldığınızda:

  • Dilediğiniz an yüzebilirsiniz.
  • Havuz etkinliklerine katılabilirsiniz.
  • Gün boyu sunulan sıcak ve soğuk içecek servisinden yararlanabilirsiniz.
  • Yemeklerinizi havuz kenarında ayrılan alanlarda yiyebilirsiniz.
  • Havuz partilerine katılabilirsiniz.
  • Kalabalık tatil bölgelerinin dezavantajını yaşamazsınız.

Dışarısı buz gibi olsa da Uludağ havuzlu otellerin sunduğu havuz imkanlarından yararlanarak kayak merkezinde geçireceğiniz günleri keyifli hale getirebilirsiniz. Pist manzaralı havuzlarda zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.

Uludağ Havuzlu Otel Fiyatları – Kaçırılmayacak Erken Rezervasyon Fırsatları!

Uludağ otelleri sömestr, yılbaşı ve sevgililer günü kaçamaklarının adresi olurken en çok tercih edilen oteller arasında havuzlu tesisler ilk sıralarda yer alıyor. Uludağ havuzlu otel fiyatları ise kişi sayısına, konaklama şekline, istenen ekstra hizmetlere ve oda tipine göre belirleniyor. Uludağ birinci ve ikinci bölge oteller erken rezervasyon aldıkları için fiyatlarıyla bütçenizi zorlamıyor.

Detaylı bilgi ve ideal Uludağ otelleri için tatil danışmanlarımız sizlere destek oluyor.