Uludağ Dağ Evleri ve Tatil Köyleri – Günlük Kiralık Evler

 

Ailecek Tatil Yapmanın Ayrıcalığını Yaşayın!

Uludağ dağ evleri, Uludağ’ın bembeyaz ve huzurlu doğasında, ormanlar içinde ve gözlerden uzak bir tatil yapmak isteyenler için ideal konaklama imkanları sunmaktadır. Dağ zirvelerini ve pistleri gören, çam ağaçları içerisindeki evlerde kalmak isteyenler Uludağ dağ evi seçeneklerinden yararlanabilirler.

Kayak merkezinin kalabalığından uzak, lüks ve sakin bir kış tatili fırsatı sunan Uludağ dağ evleri, lüks otel imkanlarını aratmayan kullanım alanlarına da sahiptir. Bursa dağ evleri, aile işletmeleri olduğu için samimi hizmetler, konforlu odalar, mutfak ve banyo malzemeleri sunarak evinizdeymiş gibi hissetmenizi sağlamaktadır.

En çok tercih edilen Uludağ dağ evi işletmeleri:

 • Karinna Ahşap Orman Köşkleri
 • Uludağ Orman Köşkleri
 • Villa Uludağ

Uludağ’da yapılacak bir tatil için en heyecanlı ve eğlenceli konaklama seçeneği dağ evleridir. Doğa ile bir başınıza kalır, kayak ve tırmanma gibi aktiviteleri yaparsınız. Ayrıca oteller bölgesine gidebilir, burada düzenlenen after ski partilerine katılabilir ve restoranlarda yemek yiyebilirsiniz. Uludağ dağ evleri, özgürce tatil yapmanızı sağlar.

Uludağ Dağ Evleri ve Sunulan İmkanlar

Uludağ dağ evleri gözlerden uzak diye hizmetleri kötü sanmayın sakın. Uludağ ve Bursa günlük kiralık dağ evi konsepti ile ailecek rahat tatil yapmanızı sağlarken ev içi imkanlarıyla da konforunuzu düşünmektedir. Şömineli dağ evleri, geniş bahçelere ve odalara, mutfak ve elektronik aletlere sahiptir. Tatil süresince ihtiyacınız olacak her şey dağ evi içerisinde bulunmaktadır.

Kayak merkezi otellerini aratmayan Uludağ günlük kiralık ev ve dağ evleri hizmetleri:

 • Merkezi ısıtma sistemi,
 • 24 saat sıcak su,
 • TV
 • Minibar,
 • Saç kurutma makinesi,
 • Oda temizliği,
 • Çamaşırhane,
 • Kablosuz internet,
 • Uydu yayını
 • Kahvaltı
 • Barbekü
 • Ütü hizmetleri
 

Balayı, sevgililer günü ve yılbaşı gibi özel günlerde tercih edilen Uludağ dağ evleri, bembeyaz kar manzaralarının arasında romantik tatillerin yaşanmasını sağlıyor. Özel organizasyonlar ve sürpriz evlilik teklifleri de bu şirin dağ evlerinde yapılıyor. Siz de sevgilinize dağ evlerinde evlenme teklifi edebilirsiniz. Ne dersiniz?

Uludağ Dağ Evi Fiyatları – Günlük Kiralık Ev Fırsatları

Uludağ konaklama açısından dağ evleri ve günlük kiralık ev seçenekleri sunmaktadır. Pistleri gören ve yüksek tepelerde yer alan Uludağ dağ evleri, fiyatlarını sunulan imkanlara, oda ve ev tiplerine, pistlere yakınlık durumuna ve istenen ekstra hizmetlere göre belirlemektedir.

Uludağ dağ evi fiyatları gecelik kişi başı 150 – 300 TL arasında değişmektedir. Ancak yine de erken rezervasyonlar sayesinde daha ekonomik bir tatil yapmak mümkündür.

 

Uludağ Tatil Köyleri – Yaz Mevsiminin Alternatifi

Uludağ tatil köyleri, kayak sezonu dışında hizmet vermeyen dağ otellerinin aksine yaz aylarında Uludağ’a gelmek isteyenler için alternatif tatil merkezleridir. Pistlere yakın konumda olan Uludağ tatil köyleri, yemyeşil ormanlık alanda tatil yapma imkanı vermektedir.

Dağ evlerinin görkemini ve sakinliğini aratmayacak şekilde inşa edilen Uludağ tatil köyü, ahşap yapılarıyla bölgenin atmosferine uygundur.

Uludağ Milli Parkı’na gezilecek ve görülecek yerlere yakın olan Uludağ tatil köyleri, 24 saat sıcak su, ısıtma, şömine, balkon, mutfak, oturma odası ve yatak odaları ile dağ evlerine benziyor.

Uludağ Tatil Köyü Fiyatları

Dileyen Uludağ dağ evlerinde dileyen Bursa günlük kiralık evlerde dileyenlerse tatil köylerinde kalabilir. Her birinin ücreti hemen hemen birbirine yakındır. Uludağ tatil köyü fiyatları da tatil köyünün konumuna, sunduğu hizmetlere, konaklayacak kişi sayısına ve tatil süresine göre değişmektedir.

Yemyeşil ormanlar içerisinde, yıllardır ertelediği tatili yapmak isteyenler arasındaysanız Uludağ dağ evi ve tatil köyü fırsatlarını kaçırmamalısınız. Bembeyaz masalsı coğrafyada muhteşem bir tatil sizleri bekliyor…