Uludağ Tatil Yorumları – Tatile Gidenlerin Oteller Hakkındaki Tavsiye ve Şikayetleri

Uludağ tatil ve otel yorumları, tatile gidenlerin otellerin hizmetleri hakkında tavsiye ve şikayetleri ile otel önerileri.

Ergün Otel 31 odalı 110 kapasiteli bir Uludağ oteli. Konuklarına kayak aktiviteleri, spor olanakları ve organizasyon imkanları ile Türk ve dünya mutfaklarından yemekler, dağ manzarası, kayak kiralama merkezleri ile ek hizmetler sunuyor.

Pistlere yakın konumda yer alan Atasu Otel’de oyun salonu, market, kayak odası, bar, kayak odası (rosingnol 300 adet kayak ve 30 adet snowboard) bulunuyor. Tam pansiyon konaklama hizmetleri ile Atasu Otel misafirlerini ağırlıyor.

Volfram Yolu üzerinde bulunan Karinna Otel’de 1 adet kapalı restoran, ısıtmalı yüzme havuzu, 5 adet konferans salonu, bar, disco ve oyun salonları bulunuyor. Kayak takımı kiralama merkezi ve eğitimleri sunan tesiste ayrıca spor aktiviteleri de var.

186 odası ile hizmet veren Monte Baia Hotel’de detachable telesiyejler, 5 adet teleski ve 2 adet telesiyej bulunuyor. SPA ve sağlıklı yaşam merkezine ek olarak Fitness center, Hamam, Sauna, Solaryum ve Vitamin bar mevcut. Restoran, disco, mini club, oyun odası konukların hizmetinde.

Standart ve süit odaları bulunan Otel Fahri aynı zamanda Uludağ’ın ilk ve tek buz pateni pistine sahiptir. SPA merkezine terapi masajları sunulur. Oyun odası, kayak ve snowboard okulu bulunmaktadır. 220 kişilik açık büfe restoranı, Lobby Bar’ı vardır.

100 odalı Büyük Otel’de 300 kişilik dağ manzaralı bir restoran, açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, toplantı salonu bulunmaktadır. Kiralık kayak ekipmanları, Türk hamamı, sauna ve masaj, oyun alanı hizmetleri de sunulur.

Kayak pistlerine 10 metre mesafede bulunan Kaya Otel, restoran ve barları, kapalı yüzme havuzu, jakuzi, masaj, sauna, Türk Hamamı, sağlık merkezi & Fitness Center hizmetleri, konaklama birimleri ile kayak tutkunlarını ağırlamaktadır.

Uludağ 1. Bölgedeki Alkoçlar Otel, kapıya kadar kayak imkanının yanında oyun odası, sauna ve masaj alanları, çocuk kulübü ve restoranları, ücretsiz grup kayak dersleri, ücretsiz kayak ekipmanları kiralama hizmeti ile konuklarını ağırlamaktadır.

Uludağ’ın lüks otellerinden biri olan Beceren Otel, kayak odası ve okulu, pist manzaralı ve gün boyu leziz A La Carte yiyecek ve içecek servisi yapan restoranı, market, oyun alanı, butik, fast food gibi imkanlarıyla konuklarını ağırlamaktadır.

Uludağ’da yer alan ve kapıya kadar kayak kullanımlı Ulukardeşler Otel, 3000 m2 alan üzerine kurulu olup 35 odasıyla konuklarını ağırlamaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe şeklindedir. Bünyesinde kayak okulu vardır.

53 odalı Uslan Otel, kayak pistlerine 50 metre mesafede bulunmaktadır. Otelde restoran, alkollü ve alkolsüz içecekler sunan bar, ekipman kiralama merkezi, oyun odası ve sauna bulunmaktadır. Hediyelik eşya dükkanı ve düğün süiti de vardır.

Genç Yazıcı Otel, 60 odası ile Uludağ 1. Bölgede konuklarını ağırlamaktadır. Otelde alakart restoran, bar, kayak ekipmanı mağazası, oyun odası, toplantı salonları bulunmaktadır. Güzellik salonu, aile odaları ve havaalanı servisi hizmetleri de verilmektedir.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake