• Çağla İrem Şen
  Cevapla

  Ben böyle lüks görmedim arkadaşlar. Muhteşem bir otel. Monte Baia Uludağ’daki tek adresim. Sabahları fitness centerda spor yaparak güne başlıyorum. Sonrasında kayak pistlerinde snowboard keyfi. Akşam da enfes yemekler yiyorum ve barda geceyi noktalıyorum. Bir kış tatilinden beklenebilecek her şeyin en iyisi bu otelde sunuluyor. Siz de gelin.

 • Gencay Meftun
  Cevapla

  Ailecek geldik, tekrar geleceğiz. Konforu ve hizmetleri ile on numara bir otel. Çok güzel bir kayak pisti var. Restoranı, barı çok şık. En çok da solaryum hizmetini beğendim. Paranızın karşılığını aldığınız sayılı otellerden biri bence.

 • Ergün Hasır
  Cevapla

  Odalar çok konforlu, çalışanlar güler yüzlü, yemekler çok güzel, pistler şahane. Dört dörtlük bir tatil için herkese Monte Baia’da kalmalarını tavsiye ederim.

Sen de Yorum Yaz

Uludağ'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Uludağ'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Uludağ Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Uludağ Otelleri

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake