• Aylin Çamur
  Cevapla

  Eşim bu sene evlilik yıl dönümümüzde bana çok güzel bir sürpriz yaptı. Ağaoğlu’nda çift kişilik bir oda ayırttı. Pistleri tepeden gören muhteşem manzaralı bir oda. Hazırlıksız gelmemize rağmen kayak takımlarımızı da burdan kiraladık. Yemekler ve otelin ortamı şahaneydi. Çok romantik bir tatil oldu. Tesisin kafesi de çok güzel. Uludağ’a gelirseniz burada konaklayın.

 • Kerime Nazım
  Cevapla

  Her sene Ankara’dan Uludağ’a kayak yapmaya geliyorum. Bu sene yanıma iki arkadaşımı da aldım. Kayak merkezindeki mekanım Ağaoğlu My Mountain. Odalarından lobisine kadar tam anlamıyla tertemiz ve konforlu bir otel. 24 saat oda servisinin olması da benim gibi sürekli acıkan biri için şahane bir özellik. Bu sene de memnun kaldım. Seneye yine burada kalacağım.

 • İbrahim Ağrılı
  Cevapla

  Ağaoğlu My Mountain’in pistleri Uludağ’daki tartışmasız en iyi pistler. Benim gibi siz de kayak tutkunuysanız zor pistlere de yakın olan bu otelde kalın. Masaj imkanları da oldukça tatmin edici. Ben yemeklerini de sevdim. Benden tam puan aldı anlayacağınız.

 • İbrahim
  Cevapla

  Lcd tvlerin usb girişi varmı acaba

Sen de Yorum Yaz

Uludağ'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Uludağ'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Uludağ Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Uludağ Otelleri

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake