Uludağ Tatil Yorumları – Tatile Gidenlerin Oteller Hakkındaki Tavsiye ve Şikayetleri

Uludağ tatil ve otel yorumları, tatile gidenlerin otellerin hizmetleri hakkında tavsiye ve şikayetleri ile otel önerileri.

Ergün Otel 31 odalı 110 kapasiteli bir Uludağ oteli. Konuklarına kayak aktiviteleri, spor olanakları ve organizasyon imkanları ile Türk ve dünya mutfaklarından yemekler, dağ manzarası, kayak kiralama merkezleri ile ek hizmetler sunuyor.

Pistlere yakın konumda yer alan Atasu Otel’de oyun salonu, market, kayak odası, bar, kayak odası (rosingnol 300 adet kayak ve 30 adet snowboard) bulunuyor. Tam pansiyon konaklama hizmetleri ile Atasu Otel misafirlerini ağırlıyor.

Volfram Yolu üzerinde bulunan Karinna Otel’de 1 adet kapalı restoran, ısıtmalı yüzme havuzu, 5 adet konferans salonu, bar, disco ve oyun salonları bulunuyor. Kayak takımı kiralama merkezi ve eğitimleri sunan tesiste ayrıca spor aktiviteleri de var.

186 odası ile hizmet veren Monte Baia Hotel’de detachable telesiyejler, 5 adet teleski ve 2 adet telesiyej bulunuyor. SPA ve sağlıklı yaşam merkezine ek olarak Fitness center, Hamam, Sauna, Solaryum ve Vitamin bar mevcut. Restoran, disco, mini club, oyun odası konukların hizmetinde.

Standart ve süit odaları bulunan Otel Fahri aynı zamanda Uludağ’ın ilk ve tek buz pateni pistine sahiptir. SPA merkezine terapi masajları sunulur. Oyun odası, kayak ve snowboard okulu bulunmaktadır. 220 kişilik açık büfe restoranı, Lobby Bar’ı vardır.

100 odalı Büyük Otel’de 300 kişilik dağ manzaralı bir restoran, açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, toplantı salonu bulunmaktadır. Kiralık kayak ekipmanları, Türk hamamı, sauna ve masaj, oyun alanı hizmetleri de sunulur.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake